Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türkan teyzenin yüzü artık gülüyor

ENGELLİ OĞLU İLE BİRLİKTE YAŞAYAN 65 YAŞINDAKİ TÜRKAN KORKMAZ’IN HARABEYE DÖNEN EVİ, MURATPAŞA BELEDİYESİ, AKDENİZ OTİZM SPOR KULÜBÜ VE ÖSSE YATIRIM DANIŞMANLIK İŞBİRLİĞİ İLE YENİDEN YAPILDI.

Türkan teyzenin yüzü artık gülüyor
22 Mart 2018 - 10:38
banner

Antalya’da engelli oğluyla birlikte yaşayan Türkan Korkmaz’ın harabeye dönen evi, Muratpaşa Belediyesi, Akdeniz Otizm Spor Kulübü ve Össe Yatırım Danışmanlık işbirliği ile yeniden yapıldı.

Antalya’nın Aksu ilçesinde 32 yaşındaki engelli oğlu ile birlikte yaşayan 65 yaşındaki Türkan Korkmaz, harabeye dönen evini maddi imkansızlık nedeniyle yaptıramadı. Türkan teyzenin durumunu gören bir hayırsever, Akdeniz Otizm Spor Kulübüne durumu bildirmesinin ardından devreye Kulüp Başkanı Demet Çileli Baz girdi. Baz, konuyu Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la paylaştı.

Ev yeniden yapıldı

Akdeniz Otizm Spor Kulübü, Muratpaşa Belediyesi ve Össe Yatırım Danışmanlık firması işbirliğiyle yaşlı kadının evi yeniden yapıldı.

Bir aileyi daha mutlu etmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen Akdeniz Otizm Spor Kulübü Başkanı Demet Çileli Baz, “Türkan teyzenin yeni evine girdiğinde yaşadığı mutluluk bende tarif edilemez duygular yaşattı” dedi.

Türkan Korkmaz ise yeni evine girerken yüzü güldü. Uzun zamandır harabeye dönen evde oğluyla birlikte yaşadıklarını belirten Korkmaz, yetkililere teşekkür etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi