Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa Belediyesi bayramlaştı

ANTALYA (İHA) – MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ SON MESAİ GÜNÜNDE TÜM BELEDİYE ÇALIŞANLARI İLE BAYRAMLAŞTI. BAŞKAN UYSAL, “TOPLUMSAL MEMNUNİYET ORANIMIZ SON DERECE YÜKSEK. BUNDA HER BİR ÇALIŞANIMIZIN PAYI VAR. HER BİRİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. SİZLERİN VE SEVDİKLERİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM” DEDİ.

Muratpaşa Belediyesi bayramlaştı
17 Ağustos 2018 - 11:34
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kurban Bayramı öncesi son mesai gününde tüm belediye çalışanları ile bayramlaştı. Başkan Uysal, “Toplumsal memnuniyet oranımız son derece yüksek. Bunda her bir çalışanımızın payı var. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve sevdiklerinizin bayramını kutluyorum” dedi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kurban Bayramı öncesi son mesai gününe bayramlaşmaya Fen İşleri Müdürlüğü’nde başladı. Uysal, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte, Yeşilova Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü’nde Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ve Veteriner İşleri Müdürlükleri personeliyle daha sonra da hizmet binasındaki çalışanlarla bayramlaştı.

“Belediyemiz, bir değerler belediyesi”

Gerek sendikal örgütlenme, gerekse de imzalanan toplu iş sözleşmeleri açısından Muratpaşa Belediyesi’nin, Türkiye’de en önemli örneklerden biri olduğuna ifade eden Uysal, “Belediyemiz, bir değerler belediyesi. Her kuruş kaynağımızı, toplumsal yarara dönüştüren bir yaklaşımımız var. Kalanla da çalışanlarımızın ücretlerini ödüyoruz. Bize yönelik olarak güzel bir kamusal algı var. Güzel bir kentte, çocuklarımızın geleceğine katkı sağlayan bir çalışma biçimimiz var. Hepimiz bunun kıymetini bilelim. Bizim tavrımız, toplum yararına kamu hizmetini, kamusal paylaşımı, kamunun tüm kaynaklarını ya kamu hizmeti olarak ya da ücret olarak değerlendiren yönetim anlayışıdır” ifadelerini kullandı.

“Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”

Çalışanların sendikal örgütlenmelerine, bir uygarlık kriteri olarak gördüklerinin altını çizen Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi çalışanlarının bayramını şöyle kutladı; “Muntazam bir kamu hizmeti planlaması ile verilen görevi, toplumun yüklediği yükümlülükleri düzgün bir şekilde yerine getirmeye gayret eden topluluk olarak bir bayrama daha geldik. Genel ortalamamız, toplumsal memnuniyet oranımız son derece yüksek. Bunda her bir çalışanımızın payı var. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve sevdiklerinizin bayramını kutluyorum”

Belediye hizmet binasındaki bayramlaşmaya gelen, Muratpaşa Belediyesi Sosyal Kreşleri’nden çocuklar, Başkan Uysal’a sarılarak bayramını kutladı. Çocuklar, Başkan Uysal’a kendi elleri ile hazırladıkları bayram kartı ve bir tablo hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co