Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Vali Karaloğlu’ndan vatandaşlara ’Bayram’ uyarısı

TÜM MÜSLÜMANLARIN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADIĞINI BELİRTEN ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, KURBAN BAYRAMI İÇİN HER TÜRLÜ ÖNLEMİN ALINDIĞINA DİKKAT ÇEKEREK, İLGİLİ BİRİMLERİN BAYRAM BOYUNCA VATANDAŞLARIN HİZMETİNDE OLACAĞINI SÖYLEDİ. AYNI ZAMANDA VALİ KARALOĞLU VATANDAŞLARA, “YORGUN VE UYKUSUZ OLARAK ASLA ARAÇ KULLANMAYIN” UYARISINDA BULUNDU.

Vali Karaloğlu’ndan vatandaşlara ’Bayram’ uyarısı
17 Ağustos 2018 - 11:38

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yaklaşan kurban bayramı sebebiyle yayınladığı mesajda Bayram için her türlü önlemin alındığına dikkat çekerek, ilgili birimlerin bayram boyunca vatandaşların hizmetinde olacağını söyledi. Aynı zamanda Vali Karaloğlu vatandaşlara, “Yorgun ve uykusuz olarak asla araç kullanmayın” uyarısında bulundu.

Milli birliğin ve dayanışmanın asla bozulmaması gerektiğini ifade eden Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye’nin 2023 hedeflerini, 2053 ve 2071 vizyonlar doğrultusunda kutlu yürüyüşün kararlılıkla sürdürüleceğini kaydetti. Karaloğlu, “Bu duygu ve düşüncelerle, her zaman olduğu gibi bu bayramda da, karşılıklı sevgi ve saygının öne çıkması, dargınların barışması ve herkesin kardeşçe kucaklaşması en büyük temennimizdir. İnşallah, hep birlikte ve huzur içerisinde bir bayram geçirmeyi rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Karaloğlu, “Yorgun ve uykusuz olarak asla araç kullanmayın”

Antalya valiliği olarak, tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte kentte her türlü önlemin alındığının altını çizen Karaloğlu, “İlgili birimlerimizin bayram boyunca halkımızın hizmetinde olacak. Kurban Bayramımızın nice sevinçlere, mutluluklara ve hayırlara vesile olmasını niyaz ederken, vatandaşlarımıza bir kere daha hatırlatmada bulunmak istiyorum: Yollarda kaybedilen zamanın telafisi mutlaka vardır, ama kaybedilen canların, çekilen acıların telafisi yoktur. Ailelerimize ve milletimize derin acılar yaşatacak kazalara sebep olmamak için trafik kurallarına azami riayet edelim. Yorgun ve uykusuz olarak asla araç kullanmayın. Tüm vatandaşlarımıza kazasız belasız yolculuklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al