Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa gençleri askere uğurladı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, YEŞİLDERE MAHALLESİ’NDEN ASKERE GİDECEK GENÇLER İÇİN DÜZENLENEN YEMEK VE EĞLENCEDE AİLELERİN VE GENÇLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU.

Muratpaşa gençleri askere uğurladı
25 Temmuz 2018 - 10:16

Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençler için düzenlenen yemek ve eğlencede ailelerin ve gençlerin heyecanına ortak oldu.

Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençlerin düzenlendiği yemek ve eğlencede onları yalnız bırakmadı. Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, önce gençlerin yemeğine katıldı ardından mahallede düzenlenen eğlencede ailelerin heyecanına ortak oldu.

Asker yemeğine Yeşildere Muhtarı Kemal Genbeş’la birlikte askere gidecek gençlerin nişanlıları, eşleri ve çocukları katıldı. Cephaneci, burada, “Tüm gençlerimizin vatani görevlerini önce ailelerine sonra vatana ve millete en yakışır şekilde yapıp, hayırlı tezkereler dilerim. Kınalı kuzularımızın yolu açık olsun” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi, ayrıca, sosyal yardım çalışmaları kapsamında, oğulları, eşleri askere gittiği için maddi yoksunluk yaşayan ailelere de maddi destek sağlıyor. Muratpaşa Belediyesi, bu kapsamda, 2018’in Ocak-Temmuz döneminde 23 aileye 20 bin 200 TL yardımda bulundu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Size Özel Villa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Etkili Performans
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Basketbol Topu Seçimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Manavgat’a huzur gelecek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzman Psikolog İzmir

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc