Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa gençleri askere uğurladı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, YEŞİLDERE MAHALLESİ’NDEN ASKERE GİDECEK GENÇLER İÇİN DÜZENLENEN YEMEK VE EĞLENCEDE AİLELERİN VE GENÇLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU.

Muratpaşa gençleri askere uğurladı
25 Temmuz 2018 - 10:16
banner

Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençler için düzenlenen yemek ve eğlencede ailelerin ve gençlerin heyecanına ortak oldu.

Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençlerin düzenlendiği yemek ve eğlencede onları yalnız bırakmadı. Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, önce gençlerin yemeğine katıldı ardından mahallede düzenlenen eğlencede ailelerin heyecanına ortak oldu.

Asker yemeğine Yeşildere Muhtarı Kemal Genbeş’la birlikte askere gidecek gençlerin nişanlıları, eşleri ve çocukları katıldı. Cephaneci, burada, “Tüm gençlerimizin vatani görevlerini önce ailelerine sonra vatana ve millete en yakışır şekilde yapıp, hayırlı tezkereler dilerim. Kınalı kuzularımızın yolu açık olsun” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi, ayrıca, sosyal yardım çalışmaları kapsamında, oğulları, eşleri askere gittiği için maddi yoksunluk yaşayan ailelere de maddi destek sağlıyor. Muratpaşa Belediyesi, bu kapsamda, 2018’in Ocak-Temmuz döneminde 23 aileye 20 bin 200 TL yardımda bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -