Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da çöp konteynerlerine özel temizlik

MURATPAŞA BELEDİYESİ, HAVA SICAKLIKLARIN YÜKSELMESİYLE BİRLİKTE ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE VE YIKAMA İŞLEMLERİNİ SIKLAŞTIRDI.

Muratpaşa’da çöp konteynerlerine özel temizlik
24 Nisan 2018 - 10:42
banner

Muratpaşa Belediyesi, hava sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte çöp konteynerleri dezenfekte ve yıkama işlemlerini sıklaştırdı.

Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçedeki çöp konteynerlerini kötü koku, kirlilik ve bakterilere karşı rutin yıkama ve dezenfekte işlemini artan hava sıcaklıklarını dikkate alarak sıklaştırdı. Çöp konteynerlerindeki kalıntıların sıcaklığının artmasıyla birlikte yaratacağı koku ve kirliliğin daha hissedilir hale geldiğini belirten Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, konteynerleri, özel araçla, bulundukları yerde yıkayıp dezenfekte ettiklerini söylediler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co