Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’dan eğitime destek

MURATPAŞA BELEDİYESİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE OKULLARDAN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA 98 FARKLI OKULDA 192 BAKIM, ONARIM VE İMALAT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Muratpaşa’dan eğitime destek
27 Şubat 2018 - 12:02
banner

Muratpaşa Belediyesi, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullardan gelen talep doğrultusunda 98 farklı okulda 192 bakım, onarım ve imalat çalışması gerçekleştirdi.

Muratpaşa Belediyesi, anaokulundan liseye Muratpaşa’da 98 ayrı eğitim kurumunun bakım, onarım ve imalat çalışması gerçekleştirdi. Engelli rampası yapımından, okul bahçeleri oyun alanı çizgilerini boyanmasına, bayrak direği montajının yapılmasına ve boya ve tuvalet onarımlarına eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu tüm çalışmalar Muratpaşa Belediyesi’nin ilgili birimlerinde gerçekleştirildi.

Muratpaşa Belediyesi, çalışmalar kapsamında Güzelbağ İlk ve Ortaokulu’na Atatürk büstü yaparken Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde bisiklet park yeri oluşturup, Antalya Anadolu Lisesi bahçesinin kilit parke taşıyla kapladı, çok sayıda okula basketbol potası voleybol file direkleri montajı gerçekleştirdi. Muratpaşa Belediyesi pek çok okulun boyama-duvar sağlamlaştırma gibi işlerini de yaptı.

Muratpaşa Belediyesi, bakım ve onarım çalışmalarıyla birlikte 5 okulun bahçesinde spor salonu inşa etti. Güzeloba, Namık Kemal, Dilşad Refizade İlkokullarıyla birlikte Ermenek Ortaokulu, ve Naim Süleymanoğlu adını taşıyan 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Salonu Belediye Başkanı Ümit Uysal döneminde tamamlandı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yüksek Bel Pantolon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rekabet Hukuku
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Caner Erdeniz Kimdir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dokuma Park’ta yaz eğlencesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rotring 500 Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kütük Masa

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co