Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Saba Tümer’den Kepez’e tam not

GAZETECİ, YAZAR VE ÜNLÜ TELEVİZYON SUNUCUSU SABA TÜMER, ’21 GÜNDE MUTLULUK’ KİTABININ SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ NEDENİYLE GELDİĞİ ANTALYA’DA KİTAP FUARINA EV SAHİPLİĞİ YAPAN KEPEZ’İ GEZDİ.

Saba Tümer’den Kepez’e tam not
04 Nisan 2018 - 13:44

Gazeteci, yazar ve ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer, ’21 Günde Mutluluk’ kitabının söyleşi ve imza günü nedeniyle geldiği Antalya’da kitap fuarına ev sahipliği yapan Kepez’i gezdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rehberliğinde Kepezi gezen Saba Tümer, geçmişte varoş olarak bilinen ilçede yaşanan büyük değişime tam not verdi. Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına açtığı Dokuma Parkı ziyaret eden Saba Tümer, fabrika alanındaki Anadolu Oyuncak Müzesi’nden, Yeşilçam Müzesine, Portakal Bahçesi’nden, zeytin bahçesine kadar oluşturulan tüm alanı gezdi.

Yeşilçam Müzesi’nin ilk ünlü konuğu

Önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek olan Dokuma Park Yeşilçam Müzesi’nin ilk ünlü konuğu da gazeteci, yazar ve sunucu Saba Tümer oldu. Türk sinemasının unutulmaz film afişleri, ünlü oyuncuların fotoğraf ve karikatürlerinin yer aldığı Yeşilçam Müzesi’ni çok beğenen Tümer, anıları tazeleyen bu müzenin herkes tarafından görülmeye değer olduğunu söyledi.

Portakal çiçeği kokusuna ilk kez tanık oldu

Yeşilçam Müzesi’nden sonra Tümer, Dokuma Park’ta oluşturulan portakal bahçesini gezdi. Tümer, portakal çiçeklerinin kokusuna ilk kez tanık olduğunu söyledi. 7 Nisan Cumartesi günü Dokuma Park’ta başlayacak ‘Portakal Çiçeği Günleri’nin hazırlıklarına da tanık oldu. Tümer, portakal, limon ve greyfurttan ulaşım araçları, Antalya’nın simgesi yivli minare, saat kulesi, üç kapılar gibi mimari eserler ile 1471 metre kare uzunluğundaki geleneksel Türk halısının yapımını ilgiyle izledi. Ünlü sunucu Saba Tümer, Anadolu Oyuncak Müzesi’ni de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü rehberliğinde gezdi. Anadolu Oyuncak Müzesi’nde çocukluğuna dair izler bulan Tümer, Dokuma Fabrikasında gerçekleştirilen dönüşümü tanıtım videoları çekerek, sosyal medya hesaplarından yayımladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al