Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sağlık-Sen’den sağlık çalışanlarına hediye

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen ) Antalya Şubesi, Sağlık çalışanlarını soğuk kış günlerinden koruması için ve moral olmak amacıyla şemsiye dağıttı. Sağlık çalışanlarını Soğuktan korunmak amacıyla dağıttıkları şemsiyelerin, sağlık çalışanlarını birleştirdiğini belirtildi.

Sağlık-Sen’den sağlık çalışanlarına hediye
27 Aralık 2017 - 14:02
banner

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen ) Antalya Şubesi, Akseki ve İbradı ilçesindeki sağlık çalışanlarına kış mevsimi olması nedeniyle şemsiye hediye etti.

Sağlık-Sen Antalya Şubesi, sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon ve kış mevsimi olması nedeniyle şemsiye dağıttı. Sağlık çalışanlarına şemsiyelerini dağıtan Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, “Antalya Sağlık-Sen yönetim kurulu olarak güzel bir proje ortaya çıkardık, Akseki ve İbradı’da görev yapan üyelerimize şemsiye dağıttık. Sağlık-Sen her zaman olduğu gibi çalışanlarımız için elinden gelen neyse yapacaktır. Bundan sonra çalışmalarımıza eskiden olduğu gibi daha da hız vererek devam edeceğiz’’ diye konuştu.

Şemsiye dağıtımının ardından iyi dileklerde bulunan Sinan Kuluöztürk, ‘’İyi günlerde kullanmaları dileğiyle, Antalya’da görev yapan tüm Sağlık çalışanlarımızı Sağlık Sen Şemsiyesi altına davet ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co