Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sapanca Havuzlu Bungalov Ev Fiyatları

Sapanca Havuzlu Bungalov Ev Fiyatları
20 Ekim 2022 - 23:22

Sapanca Havuzlu Bungalov Ev Fiyatları

Sapanca; Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde tatil yapmak istemeyen veya İstanbul’dan çok uzaklaşmamayı hayal edenler için en uygun seçenektir. Bilhassa İstanbul’dan Sapanca’ya çok kısa sürede gidebilirsiniz. Sapanca’yı özel kılan çok sayıda detay mevcut! Her şeyden önce, burada Maşukiye, Sapanca Gölü, Kırkpınar, Kartepe Kayak Merkezi ve daha birçok gezilip görülmesi gereken yer olduğunu söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, Sapanca; tatil açısından beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaktır.

Sapanca; son yıllarda hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Burayı özel kılan detaylardan birisi de konaklama seçenekleri! Sapanca’da kalitesine hayran kalacağınız türden beş yıldızlı oteller bulunuyor. Ayrıca, otelde konaklamak istemeyenler için sapanca bungalov havuzlu ev gibi farklı bir seçenek mevcut! Siz de Sapanca bungalov havuzlu ev sayesinde kalabalığa karışmadan bir tatil yapma şansına erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, otellere kıyasla çok daha az ücret ödersiniz.

Sapanca Bungalov Evleri Özel Kılan Detaylar Nelerdir?

Bungalov; başta İngiltere olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde son derece popüler olan bir konaklama seçeneğidir. Türkiye’de ise daha yeni yeni popüler olmaya başlamıştır. Sabit veya taşınabilir bungalov evlere rastlanır. Söz konusu evler; istenildiği takdirde tatil yapmak amacıyla birkaç günlüğüne kiralanabilir. Sapanca bungalov havuzlu ev için istenen gecelik konaklama ücreti bilhassa beş yıldızlı otellere kıyasla oldukça azdır.

Bungalov evleri özel kılan çok sayıda detay bulunuyor. Her şeyden önce, bu tür evlerin doğa ile iç içe bir ortamda tatil yapma şansı sundukları söylenebilir. Bazı oteller; şehir merkezinin tam ortasında yer alır. Bu yüzden, otele gelenler; şehrin gürültüsü ve trafiği ile mücadele etmek zorunda kalırlar. Ancak, bungalov ev; insanlara sessiz ve sakin bir ortamda tatil yapma şansını sunar. Bunun yanı sıra, bu tür evlerin ahşaptan imal edildiğini de söylemek gerekir. Ahşap; bilhassa betonarme yapılara kıyasla çok daha güvenilir bir seçenektir. Depreme dayanıklı olmasının yanı sıra oksijeni bol bir ortam vaat eder. Ayrıca, insanların kendilerini psikolojik ve fizyolojik açıdan daha iyi hissetmelerini sağlar.

Sapanca bungalov havuzlu evden ayrı bir paragrafta bahsedilmelidir. Bu tür evlerin yalnızca ev sahiplerinin kullanımı için tasarlanmış özel bir havuzları vardır. Takdir edersiniz ki, insanlar; otellerin havuzlarını hiç tanımadıkları kişilerle ortak kullanmak zorunda kalırlar. Hatta, bazı otellerde erkek ve kadınların havuzları ortaktır. Bu durum; mahremiyet açısından sıkıntılıdır. Ancak, sapanca bungalov havuzluev sayesinde insanlar; yalnızca ailelerinin ve arkadaşlarının olduğu bir ortamda havuza girerler.

Sapanca Bungalov Ev Fiyatları Yüksek Mi?

Tatil yapmak çok güzel bir fikir olsa da insanları bütçe sorunu bekliyor. Sapanca bungalov havuzlu evlerin fiyatları; başta m2 olmak üzere birçok kritere göre değişkenlik gösterir. 2022 yılında olduğumuz şu günlerde fiyatlar 850 TL ila 10 bin TL arasındadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat