Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şehit Ali Hekim dualar ile anıldı

BATMAN’IN HASANKEYF İLÇESİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMASININ GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN ASKERİ ARACIN GEÇİŞİ SIRASINDA YOLA TUZAKLANAN EYP’NİN PATLATILMASI SONUCU ŞEHİT OLAN UZMAN ÇAVUŞ ALİ HEKİM’İN İÇİN MEVLİT OKUTULDU.

Şehit Ali Hekim dualar ile anıldı
12 Kasım 2018 - 14:34

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan EYP’nin patlatılması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Hekim’in için mevlit okutuldu.

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde 4 Ekim 2018 tarihinde yola tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonrası şehit olan Uzman Çavuş Ali Hekim’in Aksu İlçesi’nde bulunan evinde mevlit okutuldu. Şehit Uzman Çavuş Ali Hekim için düzenlenen mevlit törenine üst rütbeli askeri yetkililerin yanısıra çok sayıda siyasi parti temsilcisi ve vatandaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan mevlit programında ilerleyen saatlerde Şehit Ali Hekim ve diğer şehitlerin ruhu için dualar edildi. Ardından ise yemek ikram edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat