Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şehit cenazesi Gazipaşa getirildi

HAKKARİ’NİN ŞEMDİNLİ İLÇESİNDE MEYDANA GELEN PATLAMADA ŞEHİT OLAN ASKERLERDEN TOPÇU ER YUSUF ÖNDER’İN CENAZESİ ANTALYA’NIN GAZİPAŞA HAVALİMANINA GETİRİLDİ. ŞEHİT CENAZESİ DAHA SONRA TOPRAĞA VERİLMEK ÜZERE ALANYA’YA GÖTÜRÜLDÜ.

Şehit cenazesi Gazipaşa getirildi
12 Kasım 2018 - 13:42

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden Topçu Er Yusuf Önder’in cenazesi Antalya’nın Gazipaşa Havalimanına getirildi. Şehit cenazesi daha sonra toprağa verilmek üzere Alanya’ya götürüldü.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Irak sınırındaki Süngü Tepe üs bölgesinde geçen Cuma günü gece atış yapıldığı sırada patlama meydana geldi. Patlamada 7 asker şehit olurken, 25 asker yaralandı. Şehit askerlerden Topçu Er Yusuf Önder’in (22) cenazesi, bu sabah Van’da düzenlenen resmi törenin ardından Türk Hava Kuvvetlerine ait uçak ile Gazipaşa Havalimanına getirildi. Şehidin askeri geçitle Türk Bayrağı’na sarılı tabutu cenaze aracına konularak konvoylar eşliğinde Alanya’ya gönderildi.

Şehit Önder, ikindi Alanya Garnizon Şehitliği’nde toprağa verilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al