Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sivil Toplum Merkezi’nde sona doğru

ANTALYA (İHA) – MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN ORTAK AKIL MERKEZLERİ ABDULLAH SEVİMÇOK YERLEŞKESİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR. TAAHHÜTLERİ İNCELENEN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE SÖZLEŞME İMZALANACAK. MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN DOĞUYAKA MAHALLESİ’NDE YAKLAŞIK 14 MİLYON TL’YE MAL OLAN ORTAK AKIL MERKEZLERİ ABDULLAH SEVİMÇOK YERLEŞKESİ’NDE BULUNAN SİVİL TOPLUM MERKEZİ, HİZMETE GİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR.

Sivil Toplum Merkezi’nde sona doğru
23 Ağustos 2018 - 10:30
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde yaklaşık 14 milyon TL’ye mal olan Ortak Akıl Merkezleri Abdullah Sevimçok Yerleşkesi’nde bulunan sivil toplum merkezi, hizmete girmek için gün sayıyor.

Belirlenen kriterleri taşıyan ve koşulları kabul eden 151 sivil toplum kuruluşunun başvuru dosyaları incelenmeye başlandı. Başvuruların incelenmesi tamamlanınca, sivil toplum kuruluşları ile sözleşme imzalanacak. İmzalanan sözleşmeler, onay için Muratpaşa Kaymakamlığı’na gönderilecek. Başvurusu onaylanan ve belirlenen koşulları taşıyan sivil toplum kuruluşlarına yer tahsisi kurayla yapılacak. Yer talebinde bulunmayan sivil toplum kuruluşları da ‘etkinlik dolabı’ ve adres kutusu temin edebilecek. Bu durumdaki dernekler, yer tahsisi yapılan diğer sivil toplum kuruluşları gibi toplantı salonlarından ücretsiz faydalanabilecek.

Yöresel ürünler bedesteni

Muratpaşa Belediyesi’nin Ortak Akıl Merkezi, sivil toplum ve inovasyon merkezi, mutfak sanatları işliği, yerli ürünler bedesteni, kreş, AR-GE, AB Danışma ve Proje Ofisi’yle bir kampüs olarak inşa edildi. Mutfak sanatları işliği için Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) ile görüşmeler sürüyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co