Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Taşınabilir Şarj Aleti

Taşınabilir Şarj Aleti
07 Ekim 2017 - 16:47

Taşınabilir Şarj Aleti

Powerbank adıyla hayatımıza giren taşınabilir şarj aleti, bataryanın azalmasına geçici çözüm sunan ancak hayat kurtaran cihazlar diyebiliriz. Cep telefonu ve tabletlerimiz şarj ile çalışan cihazlar ve maalesef günümüz teknolojisinin en büyük sorunu yetmeyen şarjlar.

Akıllı telefonlarda günden güne artan özellikler, bataryayı da oldukça çabuk bitiriyor. Mesela dışarı çıktığınız zaman yolda müzik dinleyip, haber okuyabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında aktif oluyor, aynı zamanda fotoğraf çekiyor ve bazen navigasyon kullanıyorsunuz. İşte bu minimum özellikleri kullanmanız bile enerji yani şarj tüketiyor. Böyle olunca da telefonlar neredeyse günde iki kez şarj oluyor. Sürekli şarj etme imkanı bulamadığımız hallerde ise imdada taşınabilir şarj aleti yetişiyor.

Taşınabilir Şarj Kapasitesi

Bataryalarda olduğu gibi powerbanklerde de bir kapasite mevcut. mAh olarak bilinen kapasite aslında batarya büyüklüğü ile doğru orantılı. mAh ne kadar büyükse, batarya da o kadar büyük oluyor ve şarj o kadar uzun gidiyor. Iste bu kural taşınabilir şarj aleti için de geçerli. Siz de ihtiyacınıza uygun şarj aletini www.butikteknoloji.com adresinden edinebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat