Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Grubu Kemer’de toplandı

TÜRSAB BATI ANTALYA YÖRE TEMSİL KURULU KEMERLİ ACENTECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ. TOPLANTIDA SON DÖNEM KONUŞULAN 1618 SAYILI KANUN DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU. TÜRSAB BATI ANTALYA YÖRE TEMSİL GRUBU BAŞKANI RIZA PERÇİN’İN YOĞUN İŞ PROGRAMINDAN DOLAYISI İLE KATILAMADIĞI TOPLANTIYI VEKALETEN BAŞKAN VEKİLİ OLARAK YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK MEHMET AKABABA YAPTI.

TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Grubu Kemer’de toplandı
19 Eylül 2018 - 13:32

TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu Kemerli acenteciler ile bir araya geldi. Toplantıda son dönem konuşulan 1618 Sayılı Kanun değişikliği hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Grubu Başkanı Rıza Perçin’in yoğun iş programından dolayısı ile katılamadığı toplantıyı vekaleten Başkan Vekili olarak yönetim Kurulu Üyesi olarak Mehmet Akababa yaptı.

Kemer’de gerçekleşen toplantıda görüşlerini açıklayan Mehmet Akbaba, 1618 sayılı kanunun şu anda acentelerin sorunlarına cevap veremez durumda olduğunu belirtti. Akbaba, “Bu aşamada değerli TÜRSAB Başkanımız sayın Firuz Bağlıkaya’nın da son dönem dile getirtmiş olduğu gibi yasanın sektörün sorunlarını çözmekten uzak ve turizmdeki gelişmelere kapalı bir düzenleme olduğunu görüyoruz. Bu konuda bizlerin görüşlerini iletmemiz açısında bölgemizdeki acenteci dostlarımız ile bir aya geliyoruz. Görüş ve önerililerimizi merkez yönetime ileteceğiz” dedi.

Toplantıda ayrıca, görüşlerini ifade eden her bir acente temsilcisi, bölgede turizmin daha da gelişmesi ve geliştirilmesi, mevcut hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesi adına toplantıların devam etmesi adına görüş birliğine vardılar. Ayrıca toplantıda merkez yönetimin aidat yapılandırması ile ilgili de bilgi verildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al