Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da jandarma İçişleri Bakanının sözleri ile harekete geçti

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’NUN “HER VATANDAŞIMIZIN EMNİYET KEMERİ TAKMASINI KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE TEMİN EDECEĞİZ. DİREKSİYON BAŞINDA CEP TELEFONU KULLANIMINI KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BİTİRECEĞİZ” SÖZLERİNİN ARDINDAN TRAFİK DENETİMLERİNE AĞIRLIK VEREN ANTALYA’DA JANDARMA TRAFİK TİMLERİ, KURALLARA UYMAYANLARA CEZA YAĞDIRDI.

Antalya’da jandarma İçişleri Bakanının sözleri ile harekete geçti
10 Eylül 2018 - 17:58
banner

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Her vatandaşımızın emniyet kemeri takmasını kesinlikle ve kesinlikle temin edeceğiz. Direksiyon başında cep telefonu kullanımını kesinlikle ve kesinlikle bitireceğiz” sözlerinin ardından trafik denetimlerine ağırlık veren Antalya’da Jandarma Trafik timleri, kurallara uymayanlara ceza yağdırdı.

Aksu İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Her vatandaşımızın emniyet kemeri takmasını kesinlikle ve kesinlikle temin edeceğiz. Direksiyon başında cep telefonu kullanımını kesinlikle ve kesinlikle bitireceğiz” sözlerinin ardından harekete geçti. Aksu Kurşunlu Mahallesi Kurşunlu Şelalesi üzerinde denetimlerini sıkılaştıran ekipler, seyir halinde cep telefonu kullanan, emniyet kemeri takmayan, araç muayenesi eksik olan, sigortası yapılmayan ve kask takmayan sürücülere ceza yağdırdı.

Ceza yağdı

Uygulama noktasında araçları durduran jandarma, ruhsat, ehliyet kontrolü yapıp sürücüleri ve yolcuları emniyet kemeri takmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Kontrol süreci boyunca da 3 jandarma yol güvenliğini sağladı. Kontrol sonucunda Emniyet kemeri takmayan sürücülere 108 TL, kaskı olmayan motosiklet sürücülerine 108 TL, ehliyetsiz araç kullanan sürücülere 2018 TL, sigortası olmayan araçlara 108 TL, muayene yapılmayan araçlara 108 TL, cep telefonu ile araç kullanan sürücülere 108 TL cezai işlem uygulandı. Ekipler kontrollerin aralıklar ile devam edeceğini bildirdi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim