Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Uygulaması”

ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘TÜRKİYE GÜVEN HUZUR 2018-4 UYGULAMASI’NDA SORGULANAN 5 BİN 1 KİŞİDEN ARAMASI OLAN 11 KİŞİ YAKALANDI.

Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Uygulaması”
24 Mayıs 2018 - 15:22
banner

Antalya’da gerçekleştirilen ‘Türkiye Güven Huzur 2018-4 Uygulaması’nda sorgulanan 5 bin 1 kişiden araması olan 11 kişi yakalandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulamaya Asayiş, Terör, Çevik Kuvvet, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Trafik, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Havacılık Şubelerde görevli bin 292 personel, 1 helikopter, 2 dedektör polis köpeği katıldı. Şehir giriş/çıkışları ile şehir merkezlerinde önceden tespit edilen 46 sabit uygulama noktası ve 135 umuma açık yerde şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapılan uygulamalarda sorgulaması yapılan 5 bin 1 kişiden araması bulunan 11 kişi yakalandı. 2 şahıs gözaltına alınırken, 3 şahsa adli ve idari işlem yapıldı. 313 araç ile 202 işyeri kontrol edilirken 1 işyerine cezai işlem uygulandı.

Uygulama sırasında 2 adet tabanca, 12 adet mermi, 2 adet kesici-delici alet, 2 adet tabanca şarjörü, 6,60 gram esrar, 2,20 gram metamfetamin, 1 adet ecstasy, 2 adet sentetik madde ele geçirildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim