Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

HO ile Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?

HO ile Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?
22 Eylül 2021 - 10:19

GHO ile Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?

Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı (GHO), uzun yıllardır ticari faaliyetlerine devam etmekte olan gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. Gayrimenkulün değerinde satılması ve sorunsuz bir kiralama süreci için uzman gayrimenkul danışman ekibi ile birlikte çalışmaktadır.

Günümüzün yeniliklerini takip ederek sürekli gelişimi destekleyen bir politika ile ilerlemektedir. Kuvvetli iletişim ve güvenilir hizmet ile fark yaratmakta ve ayrıcalıklı bir gayrimenkul dünyası oluşturmaktadır. Tüm yasal işlemlere ve mevzuata uygun olacak şekilde vekalet edilen işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Dijital dünyanın avantajlarından faydalanarak internet sitesi üzerinden detaylı portföye erişim sağlanabilir. İl, ilçe, kiralık, satılık ve konut, arsa, proje, ticari, turistik tesis, alan ölçüsü gibi bilgiler seçilerek istenilen kategorilerde internet sitesi üzerinden arama yapılabilmektedir.

Gayrimenkul almak/satmak veya kiralamak/ kiraya vermek için https://www.gho.com.tr/ internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilir veya iletişim numarası üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

GHO Hizmetleri Nelerdir?

Gayrimenkul danışmanlık hizmeti, GHO akademi hizmeti ile bünyesinde çalışan herkes için gelişimi destekleyen eğitim programları, G-NET platformu ile çalışanları ve ofis sahipleri için dijital pazarlama ve takip ekranı hizmeti, merkezi prim sistemi ile hedefleneni gerçekleştiren gayrimenkul danışmanlarına ek prim hizmeti, mesleki yeterlilik belgesi desteği ile danışman olmak isteyenlerin eğitim ve sınav bedellerini karşılamak ve gereklilikleri takip etmek, gayrimenkul tecrübesini bir üst seviyeye taşıyan GHO taş ev yapımı ve yönlendirme, 7/24 kurumsal iletişim hattı ile her daim ulaşılabilirlik hizmeti, gelişim ve performans sistemi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, ödüllendirme ve organizasyon ile ofis sahiplerini ve gayrimenkul danışmanlarının fikirlerini destekler, girişimcilerin ofis açmak istemeleri halinde anahtar teslim ofis, yurtdışı iş ortaklıkları gibi hizmetler sunmaktadır.

GHO Ailesine Nasıl Katılırım?

Ayrıcalıklarla dolu GHO ailesine katılmak için yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. GHO internet sitesi üzerinden gayrimenkul danışmanı olmak için danışman olmak istiyorum seçeneğine, istediğiniz bir bölgeye ofis açmak için ofis açmak istiyorum seçeneğine giderek iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ardından GHO sizinle iletişime geçecektir. Gayrimenkul üzerine hayallerinize kavuşmak için yapmanız gereken GHO’ya başvuru yapmak ve ardından kazancın keyfini çıkarmaktır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al